امروز: پنج شنبه 08 خرداد 1399 برابر با 28 می 2020

بخش جدید اورژانس بیمارستان شفا راه اندازی شد

  • سه شنبه, 09 دی 1393
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس ،مرکز اورژانس بیمارستان شفای شهرستان رشت با حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان و معاونین این دانشگاه افتتاح شد .

پرفسور انوش برزیگر رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در آیین افتتاحیه ی این مرکز اظهار داشت: دراستان گیلان 25 بیمارستان وجود دارد که 22بیمارستان دارای اورژانس هستند وسه مرکز فوریتهای پزشکی دیگر تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهند سید . وی با بیان این مطلب که بیمارستان اعصاب و روان شفا از بیمارستانهای قدیمی شهرستان رشت است گفت: این بیمارستان نیازمند یک مرکز فوریتهای پزشکی برای بیماران بود که الحمدالله به همت ریاست محترم این بیمارستان و معاونت درمانی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با امکانات و تجهیزات ویژه افتتاح می شود .

دکتر برزیگر اذعان داشت : این مرکز با هزینه ی دو میلیارد و 500 میلیون ریال با 13 تخت پذیرش ایجاد شده است .

وی در ادامه بیان کرد : بیمارستان شفا دارای 248 تخت مصوب است که 210 تخت آن فعال است و شامل بخش های زنان ، فوق تخصصی اطفال و 4 بخش مردان است .

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان اضافه کرد : اقدامات خوبی در زمینه ی ایجاد بخش های درمانی در استان در حال انجام است .

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سلامت
خواندن کد خبر: 1011

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی