امروز: دوشنبه 07 مهر 1399 برابر با 28 سبتامبر 2020

پاسخ منفی وزارت بهداشت به درخواست کمک مالی 400 میلیارد تومانی علوم پزشکی گیلان!/ یوسف زاده در آستانه استعفا!

  • یکشنبه, 02 آبان 1395
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، از چند روز قبل خبر استعفای دکتر یوسف زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان شنیده می شود و به جدی ترین بحث روز در بین اهالی بهداشت و درمان استان تبدیل شده است.

شنیده شده به دنبال بدهی مالی سنگین دانشگاه علوم پزشکی، رییس این دانشگاه از وزارت بهداشت درخواست کمک مالی ویژه و فوق العاده نموده که در حال حاضر با پاسخ منفی وزارت مواجه شده و در پی این اتفاق رییس دانشگاه تهدید به استعفا کرده است.

شنیده می شود بدهی دانشگاه به بیش از چهارصد میلیارد تومان رسیده که این رقم بدهی برای این دانشگاه بی سابقه است. تیم کم تحرک جدید دانشگاه هنوز نتوانسته مشکلات عمده بودجه دانشگاه را مهار نماید و در نتیجه یوسف زاده دست به دامان وزارت شده که تاکنون بی نتیجه مانده است.

بر اساس بررسی های به عمل آمده، رییس این دانشگاه تا کنون رسماً استعفاء نکرده و معلوم نیست با چه هدفی این موضوع به سرعت در بین پرسنل دانشگاه پخش شده است.

نکته قابل تامل در این بین نیز این است که در این شرایط سخت بودجه ای، این دانشگاه در طول چند ماه اخیر اقدام به برخی هزینه های چند ده میلیونی غیر ضروری نموده است.

باید منتظر ماند و دید که دکتر یوسف زاده جهت برون رفت دانشگاه از این وضعیت پیچیده موجود چه تدبیری خواهد کرد.گیلان بر خط

انتهای پیام / 083458

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سلامت
خواندن کد خبر: 11674

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی