امروز: پنج شنبه 03 مهر 1399 برابر با 24 سبتامبر 2020

اپلیکیشن "حریم" راهنمای جامع فواصل قانونی صدور مجوزها منتشر شد

  • دوشنبه, 21 مرداد 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

اپلیکیشن "حریم" به عنوان راهنمای جامع فواصل قانونی صدور مجوزها برای اولین بار در کشور طراحی و تولید شده است

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس، با اجرای ماده 5 قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و واگذاری صدور مجوزها به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و نظام دامپزشکی کشور ، همواره یکی از مهمترین بخش های اجرای این ماده قانونی ، وظیفه خطیر کارشناسان اماکن دامی سازمان های مربوطه می باشد.

همانگونه که میدانید یکی از بخش های مهم ارزیابی درخواست متقاضیان توسط سازمان ها ؛ واجد شرایط بودن زمین تعرفه شده متقاضیان و بررسی فواصل قانونی با سایر واحدها ، اماکن دام و طیور و کارخانجات وابسته می باشد که شاید با توجه به تنوع درخواست ها ، مطالعه و دسترسی آنی به جداول فواصل قانونی کاری بس دشوار و وقت گیر باشد .

به همین منظور اپلیکیشن "حریم" به عنوان راهنمای جامع فواصل قانونی صدور مجوزها برای اولین بار در کشور طراحی و تولید شده است و کارشناسان اماکن دامی سازمان های نظام دامپزشکی و نظام مهندسی کشاورزی سراسر کشور می توانند این بسته کاربردی اندروید را از مارکت های ایرانی دانلود نمایند.

شایان ذکر است این اپلیکیشن توسط دکتر حسین متقی طلب مدیر عامل مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آمایش سلامت سرزمین و عضو نظام دامپزشکی استان گیلان طراحی و تولید شده است.

"حریم" در کافه بازار           "حریم" در مایکت 

 انتهای پیام/083458

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سلامت
خواندن کد خبر: 21646

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی