امروز: دوشنبه 12 خرداد 1399 برابر با 31 می 2020

  • رئیس اتاق اصناف گیلان:
مشکلی در عرضه کالا وجود ندارد مردم نگران نباشید

  • دوشنبه, 19 اسفند 1398
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

جلال‌الدین محمد شکریه گفت: هیچ مشکلی در عرضه کالا‌ها به ویژه اقلام خوراکی وجود ندارد و مردم به شایعات توجه نکنند.

به گزارش پایگاه خبری رشت پرس جلال‌الدین محمد شکریه، رئیس اتاق اصناف گیلان و نایب رئیس اتاق اصناف کشور از فعالیت مستمر واحد‌های صنفی در استان بر اساس دستورالعمل‌های صادر شده ستاد مقابله با کرونا خبر داد و گفت: هیچ مشکلی در عرضه کالا‌ها به ویژه اقلام خوراکی به مردم وجود ندارد.

او با تکذیب شایعات فضای مجازی مبنی بر نبود مواد غذایی افزود: برخلاف شایعات و مواردی که در شبکه‌ها و در فضای مجازی مطرح می‌شود هیچ مشکلی از حیث عرضه مواد غذایی از سوی واحد‌های صنفی وجود ندارد.

رئیس اتاق اصناف گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر همه انبار‌های واحد‌های صنفی گیلان، سیلو‌های آرد و انبار‌های گندم پر هستند، گفت: به هیچ عنوان قصد تعطیلی واحد‌های صنفی به ویژه واحد‌هایی که عرضه کننده مواد غذایی هستند مانند مرغ فروشی‌ها، قصابی‌ها، خواروبار فروشی‌ها، پروتئینی‌ها و مانند این‌ها در دستور کار ما قرار ندارد.

جلال‌الدین محمد شکریه، از استمرار فعالیت فروشگاه‌های بزرگ خبر داد و افزود: در حال حاضر هیچ مشکلی در ورود کالا‌ها و اقلام خوراکی به گیلان وجود نداشته و کالا‌های مورد نیاز مانند گذشته به استان وارد می‌شود بنابراین مردم نباید نگران باشند.

نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: تعداد واحد‌های صنفی استان به ویژه واحد‌هایی که عرضه کننده مواد غذایی هستند زیاد است و مردم می‌توانند با حفظ آرامش کامل نیازمندی‌های خود را تهیه کنند.

شکریه تصریح کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ساعت کار واحد‌های صنفی مستقر در بازار مرکزی شهر رشت از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۸:۳۰ تعیین شده است.

انتهای پیام/083470

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سلامت
خواندن کد خبر: 23641

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی