امروز: جمعه 07 آذر 1399 برابر با 27 نوامبر 2020

راه اندازی خانه سلامت در پنج سرای محله رشت

  • شنبه, 04 مهر 1394
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس، پنج سرای محله در منطقه جماران، استادسرا (معلم)، شالکوه، یخسازی و خمیران چهلتن رشت فعال است.

علیرضا قانع افزود: خانه سلامت در کارگروه سلامت، پنج سرای محله در رشت راه اندازی شده است.
وی اظهار کرد: خانه سلامت با هدف حفظ بهبود سطح سلامت محله، مشارکت خانواده ها در چارچوب اهداف و وظایف در حوزه سلامت، بسترسازی برای ساکنان محل به منظور کسب مهارت های مختلف در حوزه سلامت، ارتقاء آگاهی عموم مردم در مسایل سلامت جسمی و روانی فعال شده است.
وی بیان کرد: کانون های پیشگیری از استعمال دخانیات، سالمندان، جوانان، مادر و کودک، کانون پزشکان، اهداکنندگان خون، معلولیت، خادمان سلامت مساجد، کانون پیشگیری از چاقی و دیابت از کانون های حوزه کمیته سلامت است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: پنج سرای محله در منطقه جماران، استادسرا (معلم)، شالکوه، یخسازی و خمیران چهلتن رشت فعال است.
وی بیان کرد: سراهای محله از معتمدان و نخبگان محل تشکیل شده و فعالیت اصلی آنها مدیریت فرهنگی و اجتماعی است که در حوزه های آموزشی، هنری و کارگروه های مختلف فعالیت می کنند.
کلانشهر رشت بیش از یک میلیون نفر جمعیت سیار روزانه و حدود 700 هزار نفر جمعیت ساکن دارد. ایرنا

انتهای پیام/083458

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در سلامت
خواندن کد خبر: 5881

ارسال نظر

انتشار نظرات در پایگاه اطلاع رسانی رشت پرس به معنی تائید آن نیست. رشت پرس نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.


 

اخبار برگزیده

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه اخبار رشت

اخبار گوناگون

انتخاب مخاطبین

حالت های رنگی